До Львова завдяки реалізації програми «Bridge of culture» приїхали шестеро волонтерів із Японії та Південної Кореї.
Гості міста спільно з представниками БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ впорядковували Митрополичі сади на Святоюрській горі та отримали надзвичайно багато позитивних емоцій, адже відчули свій внесок у відновлення затишного духовно-культурного куточка Львова.
Під час свого перебування волонтери мали змогу впродовж кількох днів скуштувати страви української кухні, відвідати визначні пам’ятки міста та познайомитися з нашими традиціями. Приїхали волонтери за підтримки Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» для обміну досвідом та знайомства з Україною і її культурою.
Програма перебування на Західній Україні почалась 8 травня у Львівській міській раді, де головний спеціаліст відділу «Служба міського голови» Крутій Оксана Василівна провела екскурсію. Гості піднялись на міську ратушу та побачили місто з висоти пташиного польоту. Після цього волонтери долучилися до акції з облаштування митрополичих садів, що біля Собору Святого Юра у Львові.
Василь Проньків (шеф-кухар готелю «Нобіліс» у Львові) провів майстер-клас з приготування вареників. Спільна мета та спілкування зробили свою справу. Наприкінці дня учасники відвезли власноруч приготовлену їжу у Личаківський шпиталь для поранених бійців.
9 травня волонтери завітали на День відкритих дверей в Український Католицький Університет. Заспівали пісню на конкурсі, присвяченому Дню Матері. Після обіду захоплювались музеєм народної архітектури і побуту «Шевченківський гай». Також велике задоволення отримали від зустрічі з вимушеними переселенцями з Криму та Донбасу, разом з якими вчили українську мову та співали пісень.
В останній день гості ближче ознайомились з християнськими традиціями України. За допомогою голови Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу Тараса Дзюбанського волонтери відвідали Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян, який був заснований у 1612 році. Екскурсію проводив монах Пархомій, який детально розповів про історію монастиря і наприкінці навіть заспівав для всіх пісню.
Програма закінчилась і стосунки між представниками трьох країн вийшли на інший рівень. «Україна назавжди залишиться у моєму серці», – сказав волонтер із Кореї Кім Джу Сон.