Зв'язатись
вул. Бічна Молодіжна 13, Львів-Муроване, 81181
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009
Робочі запити
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009

Нові горизонти розвитку

«Африка страждає і потрібно знайти дорогу, що приведе до миру. Цей шлях лежить через діалог, освіту та соціальну відповідальність релігій, які повинні співпрацювати, щоби досягти шляхетної мети». Томас Боні Яї, президент республіки Бенін

На запрошення МЗС та Міністерства Освіти Республіки Бенін у травні представник «Лібертасу» взяв участь у міжнародному міжрелігійному симпозіумі у Котону під назвою «Африканська ініціатива освіти за мир та розвиток через міжрелігійний та міжкультурний діалог».

Міжнародні представники мали нагоду поділитися своїм досвідом міжрелігійного діалогу та співпраці між різними конфесіями. Понад 200 учасників симпозіуму взяли участь у різноманітних секційних доповідях та долучилися до обговорення нагальних потреб африканського континенту. Папа Франциск та голови ЮНЕСКО й Організації Об’єднаних Націй вислали свої делегації, які були активно представлені на симпозіумі.

Головною метою симпозіуму було бажання африканських лідерів згуртуватися перед загрозою тероризму та війни. За словами організаторів, мир може настати лише тоді, коли справжні релігійні цінності домінуватимуть над політичними, етнічними чи матеріальними конфліктами.

Захід був інспірований преамбулою Статуту ООН, яка твердить, що «оскільки думки про війну виникають в розумі людини, потрібно закорінити в людях ідею захисту миру».

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід.
USA