Зв'язатись
вул. Бічна Молодіжна 13, Львів-Муроване, 81181
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009
Робочі запити
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009

Програма Альянсу цивілізацій з розвитку молоді

Тарас Дзюбанський, керівник ГО Центр “Лібертас” як представник від України вперше взяв участь у Програмі Альянсу цивілізацій з міжкультурного та міжрелігійного діалогу, яку щороку проводить Організація Об’єднаних Націй.

Впродовж двох тижнів учасники програми знайомилися із культурним та релігійним розмаїттям країн північної Африки та Близького Сходу. Зокрема представники європейських та північноамериканських країн відвідали Марокко, Єгипет, Катар та Боснію і Герцеговину.

Цього року особливу увагу було приділено питанням розвитку молоді.

В останні дні програми учасники зустрілися з представниками країн північної Африки та Близького Сходу, які продовжили свою навчальну програму в країнах Європи та Північної Америки. Мета Програми Альянсу – розвиток міжкультурного та міжрелігійного діалогу, знайомство з культурним розмаїттям країн та континентів.

Постпрограмні заходи Програми Альянсу цивілізацій:

Як продовження програми від Альянсу цивілізацій Організації Об’єднаних Націй, у грудні 2015 в Нью-Йорку, США, відбулися триденні консультації з питань міграції, медіа, програм розвитку молоді та міжрелігійного діалогу.

Учасники заходу мали нагоду обговорити нагальні питання з різноманітних точок зору та представити свої ідеї для широкого загалу.

Тарас Дзюбанський провів тренінг із релігійних медіа та поділився досвідом як Центр «Лібертас» працює в Україні, залучаючи представників ЗМІ до співпраці у різноманітних проектах.

Окрім цього, доповідач розповів про розвиток міжрелігійного діалогу в Україні та подальші перспективи міжнародної співпраці.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід.
USA