Зв'язатись
вул. Бічна Молодіжна 13, Львів-Муроване, 81181
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009
Робочі запити
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009

10 принципів Духовного Юдаїзму:

 1. Юдаїзм вчить нас, що всі люди були створені за образом Бога і тому пов’язані з ним Божественною іскрою, яка є у них всередині.
 2. Юдаїзм вчить плекати Божественну іскру всередині нас, виховує нас у моральному достоїнстві та гідності і пов’язує нас із божественним началом.
 3. Юдаїзм не визнає посередників. Ніколи не може жодна з окремих осіб обумовлювати й визначати наше життя.
 4. Юдаїзм вчить нас, що Божі одкровення не можуть бути обмежені одним документом, людиною чи епохою. Життя, знання та реальність – живі і постійно змінюються. Відтак, юдаїзм не може обмежуватися будь-яким текстом без можливості змін. Більш розвинений статус жінки сьогодні – один з результатів цього правила.
 5. Юдаїзм вчить нас, що ритуал без моралі не тільки безплідний, але й ідолопоклонницький та антирелігійний. Ритуал має на меті запровадження та втілення
  моральних та духовних вимірів юдаїзму. Ритуал ніколи не мусить замінювати мораль чи акти милосердя.
 6. Юдаїзм вчить нас, що світ – це робота в процесі. Юдаїзм – це заклик до творчості. Заклик зробити себе, наше суспільство та світ кращими
 7. Юдаїзм глибоко цінує пошук правди. Це релігія сильних ідеалів, а також моральних та духовних принципів.
 8. Юдаїзм вчить нас, що найсуворіший наслідок злочинного вчинку полягає в тому, що він відділяє людину від Бога. Така ізоляція не просто стає духовною смертю, а й докорінно знищує творчий потенціал людини.
 9. Юдаїзм вчить нас важливості втілення демократичних цінностей та підкреслює значення освіти у виконанні нашої місії.
 10. Юдаїзм вчить нас виконувати наші обов’язки та обіцянки. Він закликає бачити світ з усіма його недоліками та вчить, що всі його біди та несправедливість це заклик зробити світ кращим і долучитися до актів милосердя та актів люблячої доброти.

Рабин Джек Бемпорад: «Людина володіє всіма ресурсами особистої свободи і може обрати або співпрацю із Творцем, або ж піти шляхом руйнування Божого задуму та гріха»

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід.
USA