Зв'язатись
вул. Бічна Молодіжна 13, Львів-Муроване, 81181
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009
Робочі запити
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009

Вперше громадська організація стала «Обличчям міста Львова»

Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» нагороджено у конкурсі «Обличчя Міста-2014».

 

10 жовтня у Храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральній, 11 у Львові, відбулося урочисте підведення підсумків Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2014».

Щороку Львівська торгово-промислова палата разом із Львівською міською радою організовують конкурс нагород «Обличчя міста» для компаній та установ регіону. Найкращі інституції відзначають за їхні досягнення в бізнесі, інвестиціях, створенні робочих місць та в інших соціальних ініціативах, які сприяють розвиткові та промоції Львова як привабливого міста в економічній, соціальній та в гуманітарній сферах.

Із понад 100 цьогорічних учасників конкурсу – серед яких банки, ІТ-компанії, готелі, видавництва, телерадіокомпанії – було обрано та нагороджено 30 фіналістів, що отримали «Диплом» – визнання в різних номінаціях та привілей використовувати логотип «Обличчя міста-2014». Варто зазначити, що усі переможці цього року активно займалися і внесли свій вклад до Революції Гідності минулої осені та зими в Україні.

Цього року вперше за 15-річну історію конкурсу нагороду отримала громадська організація. «Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу Лібертас» був відзначений за особливий внесок у міжрелігійний діалог та промоцію міста у соціальній сфері. Лише цього року Центр «Лібертас» організував більше 10 міжрелігійних та екуменічних заходів, у яких участь взяли понад 1000 осіб.

 

“Незважаючи на непросту ситуацію в країні, щорічна церемонія нагородження лауреатів та переможців конкурсу «Обличчя міста 2014» відбулася. Це свідчить про те, що ми готові працювати, що львівський бізнес не складає рук, а прагне, і, я переконаний, вистоїть у економічній війні. Львівський малий і середній бізнес уже став прикладом для інших регіонів, наскільки він є важливий і необхідний для розвитку кожної області без винятку. Хочу подякувати також і міській владі, спільно з якою маємо змогу проводити цей щорічний захід”.
Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП

 

“Ми дуже раді, що Центр «Лібертас» ввійшов у список фіналістів конкурсу та став частиною «обличчя» нашого рідного Львова. Тішить те, що наша організація, як неприбуткова структура, вносить свій внесок у розвиток соціальної сфери Львова та його промоції на міжнародному рівні, а особливо у такій специфічній ділянці як міжрелігійний діалог”.

Тарас Дзюбанський, Директор Центру «Лібертас»

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід.
USA