Зв'язатись
вул. Бічна Молодіжна 13, Львів-Муроване, 81181
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009
Робочі запити
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009

Гідність людської праці. У Львові провели семінар, присвячений християнським профспілкам

23 березня 2015 року у Львові провели семінар «Роль християнських профспілок у подоланні головного виклику 21-го століття – наступу на гідність людей праці». Організовано захід Всеукраїнським об’єднанням солідарності трудівників ВОСТ «ВОЛЯ» (ВОСТ) та профспілкою «ВОЛЯ» у співпраці з християнською профспілкою KRIFA (Данія).

У роботі семінару взяли участь лідери ВОСТ «ВОЛЯ», активісти профспілок ВОСТ «ВОЛЯ» зі Львова та інших областей України, представники KRIFA та Всесвітньої організації працівників (World Organization of Workers – WOW), профспілки NSZZ «Solidarność» (Польща), органів місцевої влади Львова, Української Греко-Католицької Церкви, експерти.
«Цей семінар є логічним продовженням семінару «Цінності, на яких базується діяльність християнських профспілок. Зростання ролі цінностей в умовах всеохоплюючої кризи», який успішно пройшов у Львові у червні 2013 року. Цього разу ключовою темою є гідність людей праці», – наголосив Олександр Джулик, президент ВОСТ, голова профспілки «ВОЛЯ».

Розпочався захід зі спільної молитви. Привітали учасників заходу Рольф Вебер, міжнародний секретар KRIFA; Тарас Дзюбанський, радник міського голови Львова, та Томаш Вуйцік, член профспілки NSZZ «Solidarność».

«Сподіваюся, що сьогоднішній захід принесе багато користі учасникам та стане своєрідним орієнтиром для промоції суспільної свідомості щодо розуміння таких важливих категорій, як гідність людської праці, людські цінності, відповідальність, чесність, порядність. Бо лише ці категорії та їхнє практичне застосування у нашому повсякденному житті: вдома, на місці праці, в церкві чи навіть на дозвіллі, зможуть направду змінити наше суспільство на краще» – зазначив Тарас Дзюбанський.

Учасники семінару мали нагоду познайомитися з діяльністю організацій KRIFA, NSZZ «Solidarność» та WOW, роздумували над питаннями задоволення від праці, важливості соціального вчення Церкви у наш час, справедливого законодавства та відстоювання гідності людей праці.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід.
USA