Зв'язатись
вул. Бічна Молодіжна 13, Львів-Муроване, 81181
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009
Робочі запити
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009

Духовна реабілітаційна програма для сімей учасників АТО

Львівський Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» розпочав духовну реабілітаційну програму для сімей учасників АТО. В рамках заходу 19 травня 2015 року відбулася поїздка сімей до Жовкви та Крехова. Загалом у заході взяло участь близько 20 осіб, половина з яких – діти. Під час поїздки групу супроводжували психологи, аніматори, волонтери та духівник.

Спершу група прибула у Жовкву, де відбулася коротка екскурсія центром міста та храмом Серця Христового. Священик, монах Чину святого Василія Великого о. Василь Парасюк розповів про історію міста та сам храм, прикрашений фресками роботи Юліана Буцманюка – художника та вояка легіону Українських січових стрільців. Фрески храму унікальні – художник зображав Ісуса Христа, Діву Марію та святих з обличчями реальних тодішніх жителів міста та одягнутими у традиційний український одяг.

Після екскурсії група вирушила до Крехова, де взяла участь у молебні до Богородиці. Опісля для дорослих учасників було організовано роботу у групах із психологами, а діти весело провели час із аніматорами. Для учасників програми також було організовано екскурсію монастирем та його територією.

«Незважаючи на нелегку ситуацію в країні, суспільство має надалі згуртовуватися та допомагати тим особам, які найперше відчули біль та втрату через конфлікти на Донбасі. Метою ініціативи Центру «Лібертас» є власне згуртування організацій, інституцій та окремих осіб навколо цього питання та знаходження оптимальних рішень для проблем, полегшення важких умов, в яких опинилися постраждалі», – наголосив Тарас Дзюбанський, директор Центру «Лібертас».

Партнерами заходу виступили також Львівська торгово-промислова палата, Об’єднання «Самопоміч», БО «Фонд Духовного Відродження» УГКЦ, Інститут Психічного Здоров’я та Монастир Отців Василіан у Крехові.

«Останні кілька років показали, що в єдності наш народ здатний на великі справи. Сьогодні тисячі українців протистоять ворогові на сході нашої країни, тим часом ми повинні дбати про їхні сім’ї. Нікому не потрібні одноразові акції, необхідна комплексна програма з підтримки та реабілітації сімей та учасників АТО. Ми запрошуємо львів’ян долучатися до кампанії «Відповідальне місто», допомагати тим, хто потребує. Разом ми зможемо змінити світ цих людей на краще», – зазначив Андрій Шевців, керівник «Об’єднання «Самопоміч» у Львові.

 

Після основних заходів програми було проведено анкетування учасників з метою виявлення потреб та проблем, з якими стикаються члени сімей учасників АТО. Результати анкетування були представлені у п’ятницю, 22 травня, під час конференції, яка відбулася у Великій Сесійній залі Львівської міської ради. Ці результати були використані для подальшої організації надання цим людям духовно-психологічної, юридичної та матеріальної допомоги із запрошенням до програми потрібних спеціалістів та залученням спонсорських коштів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід.
USA