Зв'язатись
вул. Бічна Молодіжна 13, Львів-Муроване, 81181
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009
Робочі запити
libertas.lviv@gmail.com
Тел: +38.067.883.2009

Міжрелігійна реабілітаційна програма «РеСтарт»

Працівник кафедри психіатрії і психотерапії ФПДО нашого Університету взяв участь у Міжрелігійній реабілітаційній програмі «РеСтарт»

З 1 по 4 червня 2022 р. у Львові проходили заходи Міжрелігійної реабілітаційної програми «РеСтарт». Організаторами проєкту у межах міжконфесійної/міжрелігійної програми «Діалог» імені Владики Василя Лостена стали Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» у партнерстві з Центром міжрелігійного порозуміння (США), Центром Івана Павла ІІ (Ватикан) та Інститутом релігії і суспільства УКУ.

 

Участь у програмі «РеСтарт» взяли єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Володимир Груца, президент Інституту релігії та суспільства УКУ, дисидент, громадський діяч Мирослав Маринович, директор Інституту історії Церкви УКУ, проректор із зовнішніх зв’язків УКУ Олег Турій, методистка неформальної єврейської освіти, керівниця музею «Слідами галицьких євреїв» Ольга Лідовська, імам Ісламського культурного центру імені Мухаммада Асада Мурат Сулейманов, співачка, письменниця, художниця, журналістка, телеведуча Анжеліка Рудницька. Учасником програми став також релігієзнавець, докторант Тілбурсзького університету (Нідерланди) Роман Назаренко.

 

На запрошення організаторів участь у програмі взяв доцент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, керівник Консультативного центру Кризових станів, психосоматичних розладів та депресій при Львівсько-Сокальській єпархії ПЦУ о. д-р Сергій Кирилюк. Він виступив із доповіддю «Діалог як терапія під час війни».

 

В наступні дні проєкту представник нашої Alma Mater провадив щоденну психотерапевтичну групу для учасників програми – українців, вигнаних війною. Зустрічі були скеровані на підтримку, пошук ресурсів та резилієнтності в цей складний час війни.

 

Упродовж проєкту присутні обговорили основні виклики людини сьогодення в умовах війни, що точиться в Україні, проблеми духовної терапії та її фокусу на християнство, юдаїзм та іслам; роль релігії на майданах; питання парадигми українського мислення; богослов’я та антропології Майдану тощо.

 

За інформацією кафедри психіатрії і психотерапії ФПДО

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід.
USA